Aqua Service – uzdatnianie wody « Antyki Kupię.info Darmowy Portal Ogłoszeniowy Dla Poszukujących

Aqua Service - uzdatnianie wody

aqua_service_logo
Wiadomość do użytkownika
Narzędzia

167 Wyświetlenia

0 Komentarze

Drukuj stronę

Dodaj do ulubionych

Aqua Service - uzdatnianie wody

Aqua Service jest firmą działającą w branży uzdatniania wody od roku 2002. Od tamtej pory staramy się zagwarantować naszym klientom dostęp do najwyższej jakości urządzeń przeznaczonych do oczyszczania wody z zanieczyszczeń stałych, ale i tych chemicznych. Na chwilę obecną firma działa na skalę całej Polski i jest w ścisłej współpracy z pionierem uzdatniania wody Erie Water Treatment oraz krajami europejskimi.

W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju urządzenia oraz filtry, które skutecznie uzdatniają brudną wodę. Oferujemy między innymi odżelaziacze, odmanganiacze, zmiękczacze wody, filtry mechaniczne oraz na cały dom, lampy UV, systemy odwróconej osmozy oraz mnóstwo przydatnych przy uzdatnianiu brudnej wody akcesoriów.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne doradztwo z zakresu poszczególnych urządzeń uzdatniających wodę oraz pomóc w doborze odpowiedniego systemu. Oferujemy również wsparcie w postaci montażu oraz serwisowania poszczególnych urządzeń – wszystko to w oparciu o wiedzę oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklep.uzdatnianie.net/ oraz uzdatnianie.net/

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 + 5 =

Ogłoszenia Powiązane: